mebloform logo

Menü
 
 

Jesteśmy przygotowani na każde wyzwanie!

Dzięki naszym doświadczonym i dyspozycyjnym pracownikom oraz najnowocześniejszym metodom produkcji  możemy spełniać indywidualne życzenia klientów najwyższej jakości, ale w przystępnych cenach.

Wzorcownia

To tutaj przygotowujemy nie tylko pojedyncze meble, ale i całe pokoje wzorcowe oraz meble do przestrzeni publicznych. Nasz zespół potrafi sprostać nawet najbardziej skomplikowanym technicznym wymogom, a wzory mebli na specjalne zamówienie wykonać w bardzo krótkim czasie.

Składnia oklein - Okleiny naturalne

Mebloform od samego początku produkuje wysokiej jakości meble w okleinach naturalnych z drewna różnego rodzaju. Do dzisiaj bazujemy głównie na tradycyjnej okleinie tak trudnej w procesie technologicznym, ale dającej wysoką jakość oraz trwałość. Do produkcji mebli używamy także okleiny modyfikowanej, która jest co prawda droższa, ale jest łatwiejsza w obróbce, a przy jej przetwarzaniu powstaje mniej odpadów produkcyjnych

Nasze najważniejsze maszyny w składni oklein: 
- gilotyna do forniru
- prasa do forniru
- spajarka do forniru

Hala maszyn

Do produkcji mebli wysokiej jakości na zamówienie nasi wykwalifikowani oraz doświadczeni pracownicy produkcji mają do dyspozycji najlepsze narzędzia oraz sprawny park maszynowy.

Rdzeń naszego parku maszynowego stanowią m.in.:
- 3 centra obróbcze CNC
- 3 piły tarczowe formatowe
- czopiarka podwójna - dwustronna
- okleiniarka obrzeży
- automat do wbijania kołków
- 2 automaty do szlifowania + szlifierka wąskich płaszczyzn
- strugarka 4-stronna
- piła do rozkroju płyt

Lakiernia - Uszlachetnienie powierzchni na najwyższym poziomie.

Wyspecjalizowaliśmy się w lakierowaniu elementów z okleiny, MDF, drewna litego oraz uszlachetnianiu powierzchni. Możliwe jest wszystko: od powierzchni matowych po wysoki połysk, od obróbki olejem po wosk. Dzięki użyciu wysokogatunkowych produktów możemy zagwarantować naszym klientom optymalną jakość oraz wytrzymałość naszych powierzchni.

Montaż końcowy - To tutaj nadajemy meblom ostateczny kształt.

W dziale montażu końcowego montujemy wstępnie elementy meblowe, by zagwarantować bezpieczny transport do miejsca przeznaczenia - w każdy zakątek świata, czy to Europa, Australia czy Japonia - meble są odpowiednio pakowane, opisywane i etykietowane.

Kontrola jakości - Jakość stoi dla nas zawsze na pierwszym miejscu.

Bieżące kontrole jakości podczas całego procesu produkcji są gwarancją zarówno na ukończenie prac terminowo oraz bez wad jak i na zadowolenie naszych klientów.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z [ Polityką prywatności ]. Korzystając ze strony wyażasz na to zgodę [ OK ].