Kompetencje, rzetelność i niezawodność.

  Mebloform jako producent mebli i specjalista w zakresie wyposażenia wnętrz zaopatruje wielu znanych klientów w całej Europie. Meble naszej produkcji wraz z elementami wyposażenia można znaleźć w prawie wszystkich znanych międzynarodowych sieciach hotelowych. Od momentu powstania w 1935 roku nasza firma rozwija się, a wraz z nią rośnie popyt na nasze usługi. Z tego też powodu stale poszukujemy kompetentnych pracowników, którzy odpowiedzialnie i z entuzjazmem wesprą nasz młody i dynamiczny zespół w realizacji najpiękniejszych projektów w najpiękniejszych miastach Europy. Jeśli potrafisz zidentyfikować się z naszą filozofią i chciałbyś realizować z nami wspaniałe projekty, z radością powitamy Cię w zespole mebloform.

  Nie jesteś jeszcze do nas przekonany?

  Pomijając fakt, że możemy działać w najpiękniejszych miastach Europy, mebloform ma do zaoferowania znacznie więcej.
  Z łatwością mówi się o wartości swoich pracowników, ale pokażemy Ci, że my traktujemy to naprawdę poważnie. Dzięki „meblofun” stworzyliśmy dla pracowników własną strefę wypoczynku, która zaprasza do spędzania wspólnego czasu, aktywności sportowych i nie tylko. 
  Ponadto oprócz udziału w projektach mebloform przeżywa szczególne momenty.
  Coroczne przyjęcia Bożonarodzeniowe i okazjonalne imprezy letnie to tylko kilka z tych, które chcielibyśmy przeżyć razem z Tobą.

  Nawet jeśli aktualnie nie ma odpowiedniej oferty pracy dla Ciebie, będzie nam miło, jeśli zainspirujesz nas swoimi umiejętnościami.
  Prosimy o przesłanie nam swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres:

  mebloform Sp. z o.o.
  Dział Personalny
  Al. Jana Pawła II 5
  34-130 Kalwaria Zebrzydowska
  Polska

  Mail:
  Pani Ewa Łączniak 
  rekrutacja@mebloform.pl
  tel: +48 883 369 894

  WhatsApp:
  Jeśli masz jakieś pytania, możesz również wysłać nam wiadomość przez WhatsApp.